Порошкове фарбування труб

Порошкове фарбування труб передбачає створення ударостійкого захисного шару, що оберігає металоконструкцію від корозії. Крім того, полімерне фарбування використовується з метою декорування конструкції, адже такі склади передають всю палітру кольорів RAL.

>

Компанія Колор Дизайн Плюс пропонує скористатися перевагами технології порошкового фарбування, гарантуючи високу якість за мінімальної ціни робіт. Ми працюємо із замовленнями будь-якого обсягу, обслуговуючи як роздрібних, так і оптових клієнтів у нашій майстерні, розташованій за адресою: м. Київ, вул. Магнітогорська, 1Д.

Залишіть заявку і наш спеціаліст зв’яжеться з вами, відповість на ваші запитання та підготує індивідуальну комерційну пропозицію.

Залишити заявку

Фарбування труб порошковою фарбою — як це робиться

 1. Труби очищаються від іржі, жирних плям та бруду.
 2. Вироби з кольорових металів проходять додатковий етап підготовки – хімічне травлення оксидів.
 3. Підготовлені труби покриваються порошком — сипучою полімерною фарбою, що налипає на метал завдяки статичній електриці.
 4. Оброблені труби розміщуються в камері полімеризації, де порошок перетворюється на тонку плівку, що покриває зовнішню поверхню металу.
 5. Забарвлена ​​продукція остигає після нагрівання в камері полімеризації і відправляється на склад або видається замовнику.

Фарбування труб — ціна за погонний метр і приклади робіт

Колор Дизайн Плюс використовує лише імпортні порошкові склади та німецьку камеру полімеризації фарби. Тому ми готові гарантувати європейську якість роботи будь-якому клієнту нашої компанії.

Вартість послуги визначається геометричними параметрами трубопровідної арматури. На ціну впливає зовнішній діаметр та довжина труби, оскільки ці параметри визначають площу під фарбування. Мінімальна ціна замовлення – 500 грн, але при замовленні термінових робіт, з виконанням протягом 1-3 днів, вона збільшується на 25-100%.

Наші переваги

 1. Підготовка поверхні під фарбування
  Найчастіше фарбування починається з абразивної обробки основи. Наша компанія готова запропонувати клієнтам і піскоструминну, і дробеструминну обробку.
 2. Досвід роботи
  Фарбування в наших майстернях виконується майстрами з 15-річним досвідом роботи, тому Колор Дизайн Плюс працює без шлюбу.
 3. Швидкість виконання
  На ділянці фарбування працюють 7 майстрів, тому ми готові виконати замовлення будь-якого обсягу та в найкоротший термін.

Дзвоніть за номером (098) 842 75 44, (097) 519 71 30 і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання роботи.