Порошкове фарбування супортів

Останнім часом стало популярним фарбування супортів гальмівної системи автомобіля. Спочатку таку моду поставив авто- і мотоспорт, але поступово прийшло усвідомлення не лише в естетичній привабливості, а й практичності цього тренду. Міцне покриття захищає деталь від зовнішніх руйнівних впливів та продовжує термін служби.

Що включає послуга порошкового фарбування супортів у Києві

Кожне замовлення виконується з урахуванням усіх технологічних вимог. Ми відповідально ставимося до кожного етапу роботи — від вибору відтінку з каталогу до остаточних розрахунків із замовником.

 1. Попередньо обговорюємо всі деталі послуги: які мають бути підготовчі роботи, в який колір проводитиметься фарбування гальмівних супортів, терміни, вартість тощо
 2. Виконуємо підготовку — очищаємо від корозії, мастила, пилу та інших забруднень.
 3. Відправляємо деталь до фарбувальної камери, де на неї спочатку розпорошується сухий склад, а потім при високих температурах фарбах розплавляється і міцно закріплюється на металевій поверхні.

Фарбування супортів порошковою фарбою найчастіше виконується у відтінках, що гармонують з основним кольором автомобіля або вибираються контрастні, які підкреслять його стиль та дизайн.

Важливо розуміти, що порошкове фарбування супортів — ціна їхньої довговічності, а не просто данина моді. Міцне порошкове покриття:

 • захист від агресивної атмосферної дії та дорожніх реактивів;
 • профілактика іржі та подальшого руйнування металу;
 • стійкість до подряпин, ударів та інших механічних пошкоджень.

Ще одна причина популярності послуги фарбування супортів у Києві в тому, що вона дає можливість відновити зношені або відремонтовані деталі, надавши їм естетичної новизни.

Скільки коштує фарбування супортів — ціна та умови

Послуги нашої майстерні доступні, якість робіт висока, а ціни демократичні.
Якщо вас цікавить точна вартість фарбування супортів, ціну ви можете дізнатися у наших менеджерів, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Залишіть заявку і наш спеціаліст зв’яжеться з вами, проконсультує та зробить розрахунок вартості замовлення.

Залишити заявку

Приклади робіт

Пропонуємо вам візуально переконатися, наскільки ефективним є порошкове фарбування супортів і як воно допомагає відновити зовнішній вигляд металевих елементів.

Наші переваги

 1. Підготовка поверхні під фарбування
  Найчастіше фарбування починається з абразивної обробки основи. Наша компанія готова запропонувати клієнтам і піскоструминну, і дробеструминну обробку.
 2. Досвід роботи
  Фарбування в наших майстернях виконується майстрами з 15-річним досвідом роботи, тому Колор Дизайн Плюс працює без шлюбу.
 3. Швидкість виконання
  На ділянці фарбування працюють 7 майстрів, тому ми готові виконати замовлення будь-якого обсягу та в найкоротший термін.

Дзвоніть за номером (098) 842 75 44, (097) 519 71 30 і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання роботи.