Порошкове фарбування штампованих дисків

Якщо ви вирішили підготувати свій автомобіль до нового сезону – вас зацікавить фарбування штампованих дисків, яке додасть вашому авто презентабельний зовнішній вигляд. Не витрачаючи шалені гроші на покупку та заміну колісної основи, ви за цілком доступну вартість отримаєте нове покриття на ваші автомобільні диски.

Послуги фарбування

Наша майстерня оснащена найсучаснішим німецьким обладнанням для високоякісного нанесення фарби. Ми застосовуємо найефективніші технології та склади європейського виробництва, що гарантує особливу міцність нанесеного покриття. У нас працюють досвідчені фахівці з відповідальним підходом до кожного клієнта.
Порошкове фарбування сталевих дисків характеризується незаперечними перевагами:

 • захищає метал від агресивної зовнішньої дії у вигляді атмосферних опадів, перепадів температур, дорожніх реактивів та ін.
 • запобігає розвитку корозії, отже, продовжує термін служби деталей;
 • підвищує стійкість поверхні до механічних пошкоджень – подряпин, ударів, потертостей тощо;
 • забезпечує гідний естетичний вигляд як порівняно нових частин механізму, так і досить зношених або тих, хто побував у ремонті.

Своєчасне фарбування сталевих дисків – ціна довговічності металевих запчастин та деталей. Ми гарантуємо високу якість виконаних робіт та міцність нанесеного покриття. У нашому каталозі є повна відтінкова палітра, тому ми підбираємо ідеальний пігмент під колір кожного транспортного засобу. Оновлені колісні диски гармонійно впишуться у загальний дизайн та підкреслять стиль вашого авто чи байка.

Фарбування литих дисків у Києві наша майстерня виконує за 2-3 дні. Але якщо клієнту необхідно швидше, ми готові увійти в положення та за додаткову плату зробимо все швидше.

Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть з вибором кольору і зроблять прорахунок.

Отримати консультацію

Фарбування штампованих дисків у Києві – особливості робіт

Технологія порошкового фарбування є застосуванням електричного поля для рівномірного розпилення дрібнодисперсного складу на металеву основу. Після обробки в спеціальній камері під впливом високих температур сипучий порошок розплавляється і як спаюється з поверхнею металу, утворюючи монолітний, міцний захисний шар. Ми працюємо з усіма кольорами каталогу RAL.

Для підвищення адгезії порошкового складу, що наноситься в нашій майстерні, обов’язково проводиться попередня обробка металевих поверхонь дробоструменем або піскоструменем.
У результаті забезпечується міцне та довговічне покриття, яке успішно переносить температури від -60 до +140 градусів і тримається дуже довгий час.

Фарбування штампованих дисків — ціна та термін

Вартість послуги залежить від габаритів деталей та їх кількості. Мінімальні розцінки на фарбування становлять 100 грн. за 1 диск. Також враховується необхідність підготовки поверхні та обсяги цих робіт. Сума оплати може включати додаткову націнку за термін виконання замовлення.

У нашій майстерні на послугу фарбування штампованих дисків ціна в Києві найоптимальніша. Вас обов’язково зацікавить прайс на послуги, завдяки якому ви зможете суттєво зекономити на обслуговуванні свого автомобіля .

У нас чудова технологічна база, що дозволяє максимально прискорити процес фарбування без шкоди якості. Подібна економія часу також приваблює клієнтів, тому наша майстерня має підвищений попит.

Залишіть заявку прямо зараз і ми пофарбуємо ваші диски вже сьогодні.

Залишити заявку

Наші переваги

 1. Підготовка поверхні під фарбування
  Найчастіше фарбування починається з абразивної обробки основи. Наша компанія готова запропонувати клієнтам і піскоструминну, і дробоструминну обробку. Перша очистить диск до дзеркального блиску, друга ущільнить його поверхню, продовжуючи термін служби колеса.
 2. Досвід роботи
  Фарбування дисків у наших майстернях виконується майстрами з 15-річним досвідом роботи, тому Колор Дизайн Плюс працює без шлюбу.
 3. Швидкість виконання
  На ділянці фарбування дисків працюють 7 майстрів, тому ми готові виконати замовлення будь-якого об’єму та в найкоротший термін.

Дзвоніть за номером (098) 842 75 44, (097) 519 71 30 і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання роботи.