Порошкове фарбування шурупів

Надійність будь-якого кріплення залежить від якості самих кріпильних деталей. Самонарізи, дюбелі або шурупи повинні успішно протистояти будь-яким впливам – атмосферним, механічним, корозійним. Якісне фарбування саморізів порошковою фарбою допомагає досягти таких результатів.

Фарбування шурупів — особливості виконання робіт

У продажу є пофарбовані та незабарвлені елементи кріплення. Вони відрізняються кольором, вартістю та довговічністю. Оптимальний варіант – купівля незабарвлених шурупів з подальшим їх покриттям порошковим складом необхідного кольору. По-перше, це дає впевненість як захисний шар, що наноситься. По-друге, дозволяє підібрати максимально відповідний відтінок.

Виконання робіт проводиться поетапно:

 • видаляються забруднення та жирове захисне мастило;
 • розподіляється сипкий склад;
 • нанесене напилення закріплюється при t 180-220 °C, внаслідок чого склад розплавляється і міцно обволікає капелюшок кріпильного елемента.

Важливо! Гумова прокладка на шурупі залишається неушкодженою, тому герметичність кріплення зберігається.

Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть з вибором кольору і зроблять прорахунок.

Отримати консультацію

Вартість послуг

Наша майстерня дотримується демократичної цінової політики. Мінімальні розцінки становлять від 0,40 грн (при фарбуванні від 1000 штук). Детально ознайомитися з цінами на наші послуги ви можете на сайті.

Остаточна вартість залежить від кількості елементів обробки та термінів виконання замовлення. При необхідності ви можете замовити термінове фарбування, яке обійдеться трохи дорожче, але дозволить заощадити час і раніше розпочати монтажні роботи.

Забарвлення

Порошкове фарбування шурупів передбачає нанесення певного колора, який бездоганно гармоніюватиме з основною поверхнею. У нашій майстерні великий каталог різноманітних кольорів.

З огляду на побажання замовника, наші фахівці допоможуть правильно підібрати відтінок, в який фарбуватимуться шурупи. Щоб в результаті отримати максимально відповідний колір, бажано мати зразок основного конструкційного матеріалу.

Залишіть заявку прямо зараз і ми пофарбуємо ваші диски вже сьогодні.

Залишити заявку

Наші переваги

 1. Підготовка поверхні під фарбування
  Найчастіше роботи починаються з абразивної обробки основи. Наша компанія готова запропонувати клієнтам і піскоструминну, і дробоструминну обробку.
 2. Досвід роботи
  Порошкове фарбування в наших майстернях виконується майстрами з 15-річним досвідом, тому Колор Дизайн Плюс працює без шлюбу.
 3. Швидкість виконання
  На ділянці фарбування працюють 7 майстрів, тому ми готові виконати замовлення будь-якого обсягу та в найкоротший термін.
 4. Дзвоніть за номером (098) 842 75 44, (097) 519 71 30 і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання роботи.