Порошкове фарбування профнастилу

Порошкове фарбування профлиста урізноманітнює палітру виробника та зберігає якість металу на довгі роки. Звертаючись до компанії Колор Дизайн Плюс, ви заощаджуєте на заміні пошкоджених корозією матеріалів і отримуєте потрібне вам забарвлення, вибране зі шкали RAL. Оброблений полімерною фарбою профнастил зберігає свіжість зовнішнього вигляду і жорсткість конструкції протягом 10-15 років. Порошкове фарбування профнастилу продовжувати термін служби вашого фасаду, паркану або покрівельного покриття, роблячи його більш презентабельним та міцним.

Переваги фарбування профнастилу порошком

Профільований лист катається з тонкого металу. Жорсткість конструкції повідомляють за рахунок ребер, що формують пізнавану поверхню. Через це практично будь-яка марка профільованого листа має чутливу проблему – миттєве руйнування цілісності покриття внаслідок корозії. Варто збити фабричну емаль і тонкий метал проіржавіє наскрізь буквально за 2-3 сезони.

Полімерне фарбування профнастилу вирішує цю проблему практично назавжди, адже нанесений на лист металу протектор характеризується:

 • висока морозостійкість — фарба не сходить з поверхні навіть при сильному морозі (до -60 °С);
 • 100% гідрофобністю — молекули порошкової фарби відштовхують воду;
 • завидною ударною в’язкістю — покриття не відшаровується навіть від чутливих ударів.

Компанія Колор Дизайн Плюс використовує лише імпортні склади та обладнання. Фарбування профнастилу в фарбовому цеху нашої фірми передбачає можливість скористатися всіма перевагами порошкових фарб. Замовте послугу оптом чи вроздріб — наш цех у Києві впорається з будь-якими обсягами.

Залишіть заявку і наш спеціаліст зв’яжеться з вами, проконсультує та зробить прорахунок вартості замовлення.

Залишити заявку

Фарбування профлиста — ціна послуги та приклади робіт

Тільки за останній рік ми пофарбували 2000 квадратних метрів профнастилу.

Ціна послуги залежить від площі листа та необхідності обробки виворітної поверхні. Крім того, на вартість впливає терміновість замовлення. Стандартний термін виконання замовлення – 3 дні, проте наші майстри готові скоротити його до 24 годин. Термінові послуги коштуватимуть дорожче на 25-100%. З актуальними тарифами компанії можна ознайомитись тут.

Наші переваги

 1. Підготовка поверхні під фарбування
  Найчастіше фарбування починається з абразивної обробки основи. Наша компанія готова запропонувати клієнтам і піскоструминну, і дробеструминну обробку.
 2. Досвід роботи
  Фарбування в наших майстернях виконується майстрами з 15-річним досвідом роботи, тому Колор Дизайн Плюс працює без шлюбу.
 3. Швидкість виконання
  На ділянці фарбування працюють 7 майстрів, тому ми готові виконати замовлення будь-якого обсягу та в найкоротший термін.

Дзвоніть за номером (098) 842 75 44, (097) 519 71 30 і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання роботи.