Порошкове фарбування металоконструкцій

Якісно нанесене покриття додасть естетики новим деталям та допоможе відновити зовнішній вигляд старих елементів. Також воно забезпечить захист конструкцій від руйнівного впливу навколишнього середовища (окислення, корозії) та механічних ушкоджень (подряпин, сколів та ін.).

Що ми пропонуємо – опис послуги

Необхідне фарбування металоконструкцій у Києві — звертайтесь до нас. У наших майстернях використовується надійне європейське обладнання, високоякісні склади та ефективні напрацювання.

 1. Визначається відтінок, у якому буде фарбування металоконструкцій. Каталог забарвлень можна переглянути на сайті або обговорити на місці з нашими фахівцями.
 2. Виконується інтенсивне очищення елементів методом піскоструму. Це дозволяє видалити корозійний наліт, старе захисне або декоративне покриття, залишки мастила нових деталей та будь-які інші забруднення. Потрібно пам’ятати, що підготовчі роботи також включаються до вартості фарбування металоконструкцій.
 3. Після очищення та просушки виріб відправляється в фарбувальну дрібнодисперсну суху суміш.
 4. Далі фарба піддається впливу високих температур, в результаті якого вона розплавляється і міцно «споївається» з поверхнею, утворюючи рівномірний монолітний шар.

Вартість робіт

Мінімальна ціна фарбування металоконструкцій – 145 гривень за метр квадратний і 35 гривень за метр погонний. При визначенні кінцевої вартості важливо враховувати форму та тип виробів, необхідність та обсяги попередньої обробки, складність конструкцій та кількість елементів. Детальну інформацію щодо цін та послуг ви можете отримати у менеджера, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Залишіть заявку прямо зараз і ми пофарбуємо ваші диски вже сьогодні.

Залишити заявку

Що приймаємо в обробку

Ми працюємо з елементами будь-яких форм, конфігурацій та розмірів, тому у нас замовляють порошкове фарбування металоконструкцій таких типів як:

 • двері та ворота;
 • стелажі; лавки; садові меблі;
 • огорожі та огорожі;
 • ліфтові конструкції;
 • кіоски, альтанки, арки;
 • перила, сходи, грати та декоративні елементи;
 • опалювальні котли, радіатори, труби;
 • елементи комунікацій;
 • спортивний інвентар тощо

Варто пам’ятати, що розцінки на фарбування металоконструкцій залежать не тільки від площі поверхні, а й від складності елемента.

Галерея наших робіт

Ознайомтеся з прикладами наших робіт і звертайтеся до нас із замовленнями.

Наші переваги

  1. Підготовка поверхні під фарбування
   Найчастіше роботи починаються з абразивної обробки основи. Наша компанія готова запропонувати клієнтам і піскоструминну, і дробоструминну обробку.
  2. Досвід роботи
   Порошкове фарбування в наших майстернях виконується майстрами з 15-річним досвідом, тому Колор Дизайн Плюс працює без шлюбу.
  3. Швидкість виконання
   На ділянці фарбування працюють 7 майстрів, тому ми готові виконати замовлення будь-якого обсягу та в найкоротший термін.

Дзвоніть за номером (098) 842 75 44, (097) 519 71 30 і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання роботи.