Порошкове фарбування дрібних деталей

Металеві деталі та елементи будь-якого розміру та призначення потребують захисту від зовнішніх руйнівних впливів. Порошкове фарбування дрібних деталей дозволяє запобігти виникненню корозії, подряпин, сколів та інших пошкоджень, ніж продовжує термін їхньої служби.

Етапи виконання

Фарба рівномірно лягає і довго тримається тільки при чіткому дотриманні всіх технологічних норм та вимог.

 1. Спочатку виконується ретельне очищення піскоструменем, видаляються залишки мастила, металевої стружки та інших забруднень.
 2. Поверхня знежирюється та просушується.
 3. Елементи розміщуються для фарбування. Залежно від типу, їх можна розкласти на плоскій поверхні, підвісити або нанизати.
 4. Підготовлені вироби відправляються в фарбувальну камеру, де сипучий склад наноситься методом електростатичного розпилення.
 5. Далі за температури 150-220 градусів суха фарба піддається полімеризації. Склад розплавляється та рівномірним шаром покриває всю металеву поверхню.

Приблизно через півгодини порошкове фарбування дрібних деталей завершено і після природного охолодження вони готові до експлуатації.

Від чого залежить вартість

У нас прийнятні ціни на всі види фарбування. Стандартні розцінки ви можете дізнатись на сайті

РазмерСтоимость покраски 1 изделия с учетом краски
Маломерные и штучные изделия (до 50 см)от 100 до 150 грн. в зависимости от размера и вида краски
Заклепки, шляпки винтов, гаек, болтов (от 1000 штук)от 2 грн.
Решетки, перфорация за 1 кв.м.140 – 160 грн.
Раздвижные системы за 1 кв.м./пог.м135/30 грн.
Изготовление образцов, 1 шт.от 50 грн.

Остаточна вартість формується у кожному конкретному випадку, виходячи з:

 • складності замовлення;
 • кількості та типи виробів для фарбування;
 • термінів.

Ми може здійснити послугу буквально в день звернення. Варто згадати про це нашому менеджеру і у призначений час ви зможете забрати готове замовлення.

Залишіть заявку і наш спеціаліст зв’яжеться з вами, проконсультує та зробить прорахунок вартості замовлення.

Залишити заявку

Приклади робіт наших майстерень

Привозіть до нас декоративну та швейну фурнітуру, комплекти фіксуючих деталей та інші дрібні металеві вироби. Ми пофарбуємо їх у будь-який колір та відтінок, забезпечимо якісне покриття та привабливий зовнішній вигляд.

Порошкове фарбування дрібних деталей

Наші переваги та вигоди співпраці

 1. Підготовка поверхні під фарбування
  Найчастіше фарбування починається з абразивної обробки основи. Наша компанія готова запропонувати клієнтам і піскоструминну, і дробеструминну обробку.
 2. Досвід роботи
  Фарбування в наших майстернях виконується майстрами з 15-річним досвідом роботи, тому Колор Дизайн Плюс працює без шлюбу.
 3. Швидкість виконання
  На ділянці фарбування працюють 7 майстрів, тому ми готові виконати замовлення будь-якого обсягу та в найкоротший термін.

Дзвоніть за номером (098) 842 75 44, (097) 519 71 30 і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання роботи.