Фарбування литих дисків

Кожен водій намагатиметься привести свій автомобіль у пристойний вигляд після екстриму зимової експлуатації. Та й у теплу пору року найбільше від якості доріг страждають саме колісна основа. Якісне фарбування литих дисків повертає їм естетичний зовнішній вигляд, приховує дрібні пошкодження та забезпечує надійний захист від руйнування.

Наші фахівці працюють на сучасному німецькому обладнанні, застосовуючи перевірені технології. Ми використовуємо виключно високоякісні європейські фарби, тому ми відповідаємо за якість виконаного замовлення.

Фарбування литих дисків — ціна послуги

Тільки у нашій майстерні ви зможете по-справжньому заощадити та отримати гарну якість. Щоб автомобіль виглядав відмінно, не обов’язково витрачати великі гроші на покупку нових деталей. Ми оновимо вашу колісну основу за досить скромну плату.
Мінімальна вартість фарбування становить 100 грн. за 1 диск. .

Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть з вибором кольору і зроблять прорахунок.

Отримати консультацію

Фарбування литих дисків у Києві наша майстерня виконує за 2-3 дні. Але якщо клієнту необхідно швидше, ми готові увійти в положення та за додаткову плату зробимо все швидше.

Результати фарбування

Порошкове фарбування литих дисків має дві основні цілі — захист металевих деталей та декоративне оформлення. Після фарбування особливим складом за спеціальною технологією елементи набувають таких властивостей:

 • стійкість до негативних атмосферних впливів;
 • захист від корозії;
 • естетична привабливість автомобіля загалом.

Щоб деталь після обробки стали не тільки довговічнішою, а й красивішою, потрібно правильно підібрати відтінок фарби. У нашому каталозі знайдуться будь-які кольори та відтінки, а наші досвідчені фахівці зможуть підібрати ідеальний тон.

Залишіть заявку прямо зараз і ми пофарбуємо ваші диски вже сьогодні.

Залишити заявку

Наші переваги

 1. Підготовка поверхні під фарбування
  Найчастіше фарбування починається з абразивної обробки основи. Наша компанія готова запропонувати клієнтам і піскоструминну, і дробоструминну обробку. Перша очистить диск до дзеркального блиску, друга ущільнить його поверхню, продовжуючи термін служби колеса.
 2. Досвід роботи
  Фарбування дисків у наших майстернях виконується майстрами з 15-річним досвідом роботи, тому Колор Дизайн Плюс працює без шлюбу.
 3. Швидкість виконання
  На ділянці фарбування дисків працюють 7 майстрів, тому ми готові виконати замовлення будь-якого об’єму та в найкоротший термін.

Дзвоніть за номером (098) 842 75 44, (097) 519 71 30 і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання роботи.