Порошкове фарбування дверей

Фарбування металевих дверей підвищує презентабельність екстер’єру корозійну стійкість металоконструкції. Однак ці завдання здійсненні лише при грамотному підборі фарби та технології фарбування. Компанія Color Design Plus пропонує вашій увазі барвники порошкового типу і технологію нанесення полімерних покриттів на конструкції з будь-якого металу. Фарбування металевих дверей порошковою фарбою запобігає корозії поверхні та перетворює утилітарну конструкцію на елемент дизайну інтер’єру. За допомогою такої фарби можна передати складну фактуру та будь-який відтінок колірної шкали RAL.

Плюси порошкового фарбування дверей

У нашому кліматі порошкове фарбування металевих дверей служить не менше 10-15 років. Адже ця технологія не боїться:

 • морози та спеки — фарба витримує і –60 °С, а таких морозів на наших широтах не буває в принципі;
 • води та сніги — проникність покриття можна порівняти з показниками найкращої гідроізоляції;
 • випадкових і навмисних ударів — в’язкість покриття сягає 30 КДж/м2, тому пофарбовані поверхні складно навіть подряпати.

Подібні переваги пояснюються особливостями технології — замість барвника на водній, масляній або ацетоновій основі на метал наносять порошок, який спікається в особливій печі, утворюючи тверду кірку завтовшки до 250 мкм.

Color Design Plus працює з великими клієнтами та роздрібними замовниками. У нас можна замовити фарбування великих партій (оптом) або разову послугу. Фарбування дверей порошковою фарбою в цеху нашої компанії гарантує отримання всіх переваг цієї технології. Ми використовуємо найкращі вітчизняні та перевірені європейські склади, а процес полімеризації покриття виконується на базі обладнання німецької фірми Gema.

Залишіть заявку і наш спеціаліст зв’яжеться з вами, відповість на ваші запитання та підготує індивідуальну комерційну пропозицію.

Залишити заявку

Порошкове фарбування дверей — ціна послуги та приклади робіт

За 15 років роботи на ринку лакофарбових робіт ми стикалися із завданнями будь-якого рівня складності:

Вартість фарбування залежить від габаритів металоконструкції та термінів виконання замовлення. Стандартні розцінки передбачають виконання робіт протягом 3 днів. Якщо вам необхідне термінове фарбування металевих дверей, ціна збільшується на 25-100 відсотків. З актуальними тарифами компанії можна ознайомитись тут. Мінімальна ціна замовлення від 500 гривень.

Наші переваги

 1. Підготовка поверхні під фарбування
  Найчастіше фарбування починається з абразивної обробки основи. Наша компанія готова запропонувати клієнтам і піскоструминну, і дробеструминну обробку.
 2. Досвід роботи
  Фарбування в наших майстернях виконується майстрами з 15-річним досвідом роботи, тому Колор Дизайн Плюс працює без шлюбу.
 3. Швидкість виконання
  На ділянці фарбування працюють 7 майстрів, тому ми готові виконати замовлення будь-якого обсягу та в найкоротший термін.

Дзвоніть за номером (098) 842 75 44, (097) 519 71 30 і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання роботи.