Порошкове фарбування дисків

Якщо ви, як і всі автомобілісти, рано чи пізно зіткнулися з проблемою зношеності колісних дисків — не поспішайте купувати нові. Фарбування колісних дисків — у Києві в майстерні Колор Дизайн Плюс вирішить вашу проблему. Ми повернемо вашому авто колишню презентабельність навіть у разі вкрай непрезентабельного стану основи. З нашою допомогою ви можете заощадити на придбанні нового колеса, адже вартість фарбування дисків незрівнянна з ціною навіть уживаної деталі. Компанія Колор Дизайн Плюс готова працювати з будь-якими дисками, обслуговуючи усі наземні транспортні засоби – від скутера до великовантажного тягача. Фарбування дисків порошком — це найвигідніша, надійніша і довговічніша технологія, що продовжує термін служби будь-якого колеса.

Порошкове фарбування дисків у Києві

Колор Дизайн Плюс відновлює зовнішній вигляд та експлуатаційні характеристики металоконструкцій, використовуючи технологію полімерного фарбування, із попереднім напилюванням пігменту на поверхню основи. Ми працюємо з усіма кольорами каталогу RAL, пропонуючи фарбування:

 • легкових автомобілів;
 • мотоциклів;
 • вантажних автомобілів;
 • спеціальної та сільськогосподарської техніки;
 • велосипедів та скутерів.

У Колор Дизайн Плюс на вас чекає швидке та якісне фарбування порошковою фарбою дисків будь-яких транспортних засобів.

Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть з вибором кольору і зроблять прорахунок.

Отримати консультацію

Які диски фарбують у Колор Дизайн Плюс

Фарбування дисків порошком передбачає розподіл дрібнодисперсного складу на основі за допомогою електричного поля, після чого металеву основу поміщають у спеціальну камеру, в якій сипуча основа перетворюється на тонкий шар, що оберігає метал від контакту з атмосферою.

Організований таким чином технологічний процес сумісний з металоконструкціями будь-якої форми, тому нашим клієнтам пропонується порошкове фарбування дисків таких типів:

 • стальні (штамповані);
 • литі;
 • ковані;
 • комбіновані (складові);
 • титанові;
 • алюмінієві.

Полімерне фарбування дисків не передбачає обмежень щодо технології виробництва основи та типу конструкційного матеріалу. Ми працюємо з будь-якими виробами зі сталі, кольорових металів та сплавів.

Залишіть заявку прямо зараз і ми пофарбуємо ваші диски вже сьогодні.

Залишити заявку

Порошкове фарбування дисків – ціна та приклади

Колор Дизайн Плюс використовує лише імпортні порошкові склади, причому фарбування колісних дисків відбувається на базі німецького обладнання, тому ми готові гарантувати європейську якість роботи.

У Колор Дизайн Плюс найдоступніше фарбування дисків порошковою фарбою у Києві! Ціна замовлення залежить від терміновості виконання робіт та габаритів колеса. За швидкість доведеться доплатити від 25 до 100% базової вартості. Мінімальна ціна замовлення – 500 гривень. Точну вартість робіт можна уточнити, вивчивши наш прайс-лист або зв’язавшись з нами зручним для вас способом.

Наші переваги

 1. Підготовка поверхні під фарбування
  Найчастіше фарбування починається з абразивної обробки основи. Наша компанія готова запропонувати клієнтам і піскоструминну, і дробоструминну обробку. Перша очистить диск до дзеркального блиску, друга ущільнить його поверхню, продовжуючи термін служби колеса.
 2. Досвід роботи
  Фарбування дисків у наших майстернях виконується майстрами з 15-річним досвідом роботи, тому Колор Дизайн Плюс працює без шлюбу.
 3. Швидкість виконання
  На ділянці фарбування дисків працюють 7 майстрів, тому ми готові виконати замовлення будь-якого об’єму та в найкоротший термін.

Дзвоніть за номером (098) 842 75 44, (097) 519 71 30 і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання роботи.