Порошкове фарбування алюмінієвого профілю

Фарбування алюмінієвого профілю порошковою (полімерною) фарбою дозволяє створювати захисні покриття будь-якого кольору (за шкалою RAL). Ця технологія фарбування використовується не тільки в захисних, але і декоративних цілях. Причому порошкове фарбування алюмінієвого профілю не передбачає етапу сушіння виробу, тому ви можете забрати пофарбовану металоконструкцію буквально в день замовлення. Крім того, така фарба не змивається, не вигоряє і не відшаровується з поверхні за жодних обставин.

Компанія Колор Дизайн Плюс пропонує скористатися всіма вигодами цієї технології, гарантуючи максимальну якість робіт за мінімальної вартості послуги.

Залишіть заявку і наш спеціаліст зв’яжеться з вами, відповість на ваші запитання та підготує індивідуальну комерційну пропозицію.

Залишити заявку

Фарбування алюмінієвого профілю — як це робиться

  1. Спочатку профіль очищають від бруду, масляних плям та оксидів.
  2. На другому етапі підготовчих робіт проводиться хімічне травлення алюмінію, що підвищує адгезію матеріалу.
  3. Далі на підготовлений профіль наноситься порошок полімерної фарби.
  4. Фарбування алюмінієвого профілю проводиться в камері полімеризації. Частинки порошку сплавляються в однорідну масу, що огортає профіль.
  5. Готовий виріб надсилається на склад або віддається в руки замовнику.

Фарбування алюмінієвого профілю — ціна та приклади робіт

Забарвлення профілю в Колор Дизайн Плюс передбачає використання імпортного порошку та обладнання, тому ми гарантуємо європейську якість роботи.

Фарбування профілю з алюмінію розраховується за габаритами виробу, крім того вартість послуги залежить від обсягу замовлення та терміновості його виконання.

Якщо вам знадобиться термінове порошкове фарбування алюмінієвих профілів (у день замовлення), вартість робіт збільшиться на 25-100%. Орієнтовну ціну можна уточнити у прайс-листе послуг нашої компанії.

Наші переваги

  1. Ретельна підготовка

Фарбування починається з хімічної або абразивної обробки основи. Компанія Колор Дизайн Плюс пропонує вашій увазі піскоструминну, та дробеструйну обробку чорних металів, а також хімічне травлення алюмінію. Ми готові пофарбувати конструкцію з будь-якого конструкційного матеріалу, здатного витримати нагрівання до 200 °C.

  1. Досвід роботи

Фарбування профілю в наших майстернях виконується майстрами з 15-річним досвідом роботи, тому наша компанія гарантує відсутність шлюбу навіть при виконанні дуже складних замовлень (фарбування великогабаритних металоконструкцій або великих партій однотипних деталей).

  1. Швидкість виконання

У цеху фарбування працюють сім майстрів, тому ми можемо виконати ваше замовлення в найкоротші терміни, незалежно від обсягу роботи.

Дзвоніть за номером (098) 842 75 44, (097) 519 71 30 і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання роботи.