Довговічність виробів з металу залежить від багатьох факторів, у тому числі і від правильного та своєчасного догляду. Піскоструминне очищення труб дозволяє максимально швидко та ефективно видаляти сліди іржі, шари старої фарби, залишки будівельних сумішей та інші забруднення.

Що пропонуємо і як робимо

Піскоструй труб є використанням сипучої абразивної суміші (піску, металевої стружки та ін.), яка під сильним натиском гарячого повітря подається на поверхню. Найдрібніші частинки, ударяючись об метал, відсікають забруднення. Іншими словами, відбуватиметься інтенсивне «сухе» миття.

На відміну від хімічного методу, вона менш витратна, але не менш результативна. Роботи виконуються швидко, а очищена таким чином поверхня не потребує обов’язкової подальшої обробки.

Скільки коштує

Піскоструминна обробка труб з кожним роком стає дедалі доступнішою: сучасне високопродуктивне обладнання та максимально дешеві витратні склади. Це пояснює популярність такого методу очищення.

Вартість послуг нашої компанії складає від 165 грн. за м2 та від 45 грн. за м\п.

Наші спеціалісти дадуть відповідь на всі ваші запитання та здійснять розрахунок вартості замовлення.

Отримати консультацію

Галерея наших робіт

Запропоновані фото допоможуть вам ознайомитися з результатами піскоструминного чищення та оцінити якість наших робіт

Наші переваги

  1. Високий професіоналізм – середній стаж роботи майстрів ділянки первинної обробки – 7 років, співробітників цеху полімерного фарбування – 15 років. Ми не робимо помилок і не допускаємо шлюбу.
  2. Висока швидкість виконання робіт — підготовка поверхонь площею до 20 м2 відбувається за одну годину, фарбування ще швидше.
  3. Замкнений цикл роботи — ділянка підготовки розташована буквально за стінкою цеху фарбування поверхонь. Оброблені елементи потрапляють у камеру полімеризації перед тим, як встигають покритися пилом або окислами. Завдяки цьому підвищується стійкість та довговічність покриття.

Дзвоніть за номером (098) 842 75 44, (097) 519 71 30 і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання роботи.