У наших майстернях виконується піскоструминна обробка металоконструкцій будь-яких розмірів, складностей та конфігурацій. Ми очистимо все – від старих іржавих труб до корпусу авто. За допомогою сучасного обладнання успішно видаляються такі складні забруднення як корозія, стара фарба, окалина, нагар, залишки будівельних складів типу бітуму, мазуту, бетону тощо.

Піскоструй металоконструкцій — що це і для чого застосовується

Сьогодні це найбільш популярний та ефективний спосіб очищення металевих поверхонь, який застосовується практично до будь-яких елементів та виробів.

Технологія піскоструминного очищення металоконструкцій є впливом інтенсивним спрямованим потоком абразивної суміші (піску, металевих стружки і т.д.). Дрібні частинки при ударі об поверхню сколюють забруднення, і певною мірою шліфують поверхню. Таким чином, деталь або конструкція очищаються, повертається первозданний зовнішній вигляд металу і забезпечується його підготовка до подальшого фарбування.

Скільки коштує послуга

Пропонуємо ознайомитися з основними цінами на наші послуги та дізнатися скільки коштує піскоструй металоконструкцій у наших майстернях.

Вартість послуги від 160 грн. за м2 та від 40 грн. за м\п.

Остаточна вартість піскоструминної обробки металоконструкцій залежить від кількох факторів:

  • розміру площі, що обробляється;
  • ступеня забруднення;
  • складності конструкції;
  • термінів виконання робіт.

Також ми виконуємо термінові замовлення на піскоструминну обробку металоконструкцій — ціна в такому разі розраховується індивідуально залежно від умов та обсягу робіт.

Галерея наших робіт

Ми працюємо з фізичними та юридичними особами. Виконуємо великі оптові замовлення та надаємо індивідуальні послуги приватним клієнтам. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших робіт та оцінити якість.

Переваги нашої компанії

  1. Високий професіоналізм – середній стаж роботи майстрів ділянки первинної обробки – 7 років, співробітників цеху полімерного фарбування – 15 років. Ми не робимо помилок і не допускаємо шлюбу.
  2. Висока швидкість виконання робіт — підготовка поверхонь площею до 20 м2 відбувається за одну годину, фарбування ще швидше.
  3. Замкнений цикл роботи — ділянка підготовки розташована буквально за стінкою цеху фарбування поверхонь. Оброблені елементи потрапляють у камеру полімеризації перед тим, як встигають покритися пилом або окислами. Завдяки цьому підвищується стійкість та довговічність покриття.

Дзвоніть за номером (098) 842 75 44, (097) 519 71 30 і ми обговоримо деталі вашого замовлення та терміни виконання роботи.