Піскоструйна обробка

Сто разів перефарбовані грати, замаслені колісні диски та покриті нагаром металеві деталі виглядають вкрай неакуратно. Але в домашніх умовах цю ситуацію ви не виправите – збити шар фарби або зчистити нагар без пошкодження основи у вас не вийде.

Цех піскоструминної обробки компанії «Колор Дизайн Плюс» готовий очистити будь-яку деталь буквально до дзеркального блиску, без деформації основи, у найкоротші терміни та з гарантією якості. Крім того, ми готові запропонувати вам професійне, порошкове фарбування металоконструкції або виробу.

Піскоструминка та подальше забарвлення вдихнуть нове життя у стару річ, дозволяючи заощадити значну суму, адже в наш час металоконструкції та будматеріали обходяться вкрай недешево.

Що таке піскоструй?

Піскоструминна обробка (піскоструй) — це окремий випадок технології абразивної обробки. Ефект цієї технології ґрунтується на абразивному впливі кварцового пилу або іншого подрібненого абразиву. Частинки кварцового піску калібром до 0,5 мм розганяються в потоці стисненого повітря і зчищають з поверхні всі нестабільні структури або нанесені покриття.

Піскоструминка буквально здуває іржу, лакофарбове покриття, пухкі структури будматеріалів, нагар, пліснява, бруд, що в’ївся в пори, і навіть масляні плями. Причому абразивний потік проникає всюди, навіть у внутрішні порожнини, глухі отвори чи виточення.

Для яких виробів та матеріалів підходить піскоструминне очищення

За допомогою цієї технології можна позбавити від іржі, нагару, фарби та оксидів будь-який металевий виріб:

  • чавунні виливки — від простого каналізаційного люка до декоративного радіатора;
  • зварні або розбірні металоконструкції;
  • штучні деталі з поверхнями будь-якої складності, причому піскоструй кольорового або чорного металу передбачає доведення якості поверхні буквально до дзеркального блиску;
  • листові та штамповані деталі — від корпусу човна до крила автомобіля або колісного диска.

При цьому технологія припускає, що основа може мати будь-яку поверхневу твердість, тому нашою компанією практикується не тільки піскоструминне очищення металу. Ми можемо почистити:

  • залізобетонні конструкції;
  • натуральний та штучний камінь;
  • тротуарну та фасадну плитку.

Ми пропонуємо найширший спектр послуг, використовуючи професійний піскострум і ретельно підібрані абразивні матеріали. Наші майстри гарантують відсутність деформації поверхні навіть за глибокого чищення.

Переваги та недоліки

Технологія піскоструминної обробки металу або іншого конструкційного матеріалу несе в собі такі вигоди:

  • висока швидкість — роботу можна виконати буквально за одну зміну;
  • значна глибина проникнення – ви не зможете знайти слідів іржі або бруду навіть при 6-кратному збільшенні;
  • посилення адгезії основи до лакофарбових матеріалів – ви можете заощадити на ґрунтовці та фарбі.

Єдиним недоліком цієї технології є її однобічність — піскострумин, принцип роботи якого пов’язаний лише з абразивним впливом, пропонує лише очищення поверхні. Якщо вам необхідне чищення з ущільненням поверхневого шару, що підсилює зносостійкість деталі і продовжує терміни її експлуатації — вам доведеться звернути увагу на дробоструминну технологію.

Вигоди співпраці з «Колор Дизайн Плюс»

Компанія «Колор Дизайн Плюс» готова виконати піскоструминні роботи будь-якої складності. Ми працюємо з деталями та конструкційними елементами будь-яких габаритів, пропонуючи послуги піскоструминної обробки металу та інших конструкційних матеріалів.

Ми співпрацюємо не лише з приватними особами, а й з підприємствами, будівельними та монтажними організаціями, заводами та іншими юридичними особами. «Колор Дизайн Плюс» виконує будь-які види піскоструминної обробки, в будь-яких обсягах, працюючи із замовниками за договором та надаючи акти виконаних робіт.

Час виконання стандартного замовлення – 3-5 днів, термінове очищення піскоструминним апаратом виконується протягом одного робочого дня. З прайсом послуг можна ознайомитись тут.

Зателефонуйте нам зараз і ми почнемо співпрацювати вже сьогодні.