«Колор Дизайн Плюс» займається попередньою підготовкою та фарбуванням конструкційних елементів або штучних деталей з 2002 року. Ми працюємо з будь-якими конструкційними матеріалами, гарантуючи преміальну якість послуг, запорукою якої є висока майстерність наших співробітників, надійне німецьке обладнання та професійні витратні матеріали.

Послуги компанії

Ми пропонуємо приватним особам, організаціям, підприємствам будь-якої форми власності наступний набір послуг:

Крім того, ми готові запропонувати комплексну послугу — попереднє чищення піскоструменем, ущільнення поверхні дробоструминним апаратом та порошкове забарвлення.

Наші переваги

  1. Високий професіоналізм – середній стаж роботи майстрів ділянки первинної обробки – 7 років, співробітників цеху полімерного фарбування – 15 років. Ми не робимо помилок і не допускаємо шлюбу.
  2. Висока швидкість виконання робіт — підготовка поверхонь площею до 20 м2 відбувається за одну годину, фарбування ще швидше.
  3. Замкнений цикл роботи — ділянка підготовки розташована буквально за стінкою цеху фарбування поверхонь. Оброблені елементи потрапляють у камеру полімеризації перед тим, як встигають покритися пилом або окислами. Завдяки цьому підвищується стійкість та довговічність покриття.

Технічне обладнання

У цеху піскоструминної / дробоструминної обробки використовується італійське обладнання. Абразивні матеріали та дріб закуповуються у вітчизняних чи зарубіжних компаній. Більшість витратних матеріалів сертифіковані для використання з конкретними цілями (для очищення лакофарбового покриття кузова, для обробки металевих меблів).

Площа ділянки попередньої підготовки під фарбування – 100 м2, тому ми готові працювати з напівфабрикатами довжиною від 0,01 до 7,0 метрів.

У цеху фарбування виробів використовується обладнання фірми Gema (Німеччина). Габарити фарбувальної камери (довжина×ширина×висота) — 7×1,15×1,7 метра, тому ми готові працювати не лише з малогабаритними, а й із великоформатними деталями. Витратні матеріали закуповуються лише у сертифікованих виробників, причому на складі компанії є будь-який із кольорів палітри RAL.

Площа ділянки – 500 м2, штат співробітників – 7 осіб. Завдяки цьому «Колор Дизайн Плюс» здатний виконати замовлення будь-якого обсягу у найкоротші терміни (від 1 до 5 днів).

Наші контакти

Юридична та фактична адреса компанії – 02660 м. Київ, вул. Магнітогорська, 1Д. Координати для пошуку за допомогою навігатора – 50.453153, 30.643514

З нашими менеджерами можна зв’язатися за телефонами(098) 842 75 44, (044) 501 80 28, (097) 519 71 30 або надіславши електронного листа за адресою info@cdp.com.ua

Зателефонуйте нам зараз і ми обговоримо всі умови можливого співробітництва.