Дамо нове життя старим речам!

Наша команда надає повний спектр послуг з відновлення та фарбування виробів із металу.

Залишити заявку
Image
Чому клієнти обирають Color Design Plus?

Ми виконуємо свою роботу понад 10 років і сміливо можемо сказати, що знаємо свою справу та який результат хоче отримати наш клієнт.

Читати далі
Якість

Ми контролюємо робочий процес на всіх етапах, використовуємо сучасне обладнання та імпортні матеріали.

Доступність

Крім середньоринкових цін на наші послуги, ми пропонуємо хорошу систему знижок для нових і постійних клієнтів.

Швидкість

Ми чітко дотримуємось графіка і тому свою роботу ми виконуємо не пізніше обумовлених термінів.

Як отримати знижку!?

Залишивши заявку через сайт або продиктувавши нашому менеджеру промо-код #CDPONLINE Ви гарантовано отримайте знижку 10% на всі наші послуги

Залищити заявку

Професійне порошкове фарбування металу в Києві

Зношені та поржавілі конструкції з металу виглядають вкрай непривабливо і служать своїм власникам зовсім недовго. Однак нові речі коштують недешево, тому більшість людей змушені миритися з екстер'єром, що іржавіє. Компанія «Колор Дизайн Плюс» повертає презентабельність зношеним металоконструкціям, а також виробам із термостійких матеріалів, пропонуючи мешканцям Києва та області послуги порошкового фарбування. Ми повернемо вам радість володіння новими речами без особливих витрат на реставрацію. Адже з урахуванням гарантійного 20-річного періоду експлуатації полімерне покриття коштує недорого.

Полімерне порошкове фарбування - що це таке

Порошкове фарбування металу або іншого відповідного конструкційного матеріалу передбачає нанесення на основу монолітного полімерного покриття. Метою операції є захист основи від агресивного середовища та підвищення презентабельності екстер'єру, тому такі склади використовуються як протектори, і як засоби для декорування основи.

Базовий принцип порошкового фарбування передбачає три етапи реалізації операції:

 • підготовка поверхні (очищення та знежирення);
 • нанесення складу на основу (за допомогою статичної електрики);
 • спікання порошку в камері до однорідного шару (полімеризація покриття при температурі 200 °С).

В результаті таких маніпуляцій можна отримати зносостійке, хімічно інертне, діелектричне та вологостійке покриття будь-якого кольору та складної фактури.

Характеристики покриття:

 1. Колір — будь-яка за шкалою RAL (близько 200 базових кольорів).
 2. Товщина порошкового фарбування - від 25 до 250 мкм.
 3. Діапазон робочих температур - від -60 до +120 °С.
 4. Ударна в'язкість (міцність) - від 3 до 30 КДж/м2.
 5. Питомий опір 1012 — 1015 Ом*см (діелектрик).
 6. Коефіцієнт проникності (для води) - 8*10-16 кг/(м*Па*с).
 7. Середній термін експлуатації в нашому кліматі становить 15 років.

Для яких матеріалів та виробів це підходить

Фарбування порошковою фарбою передбачає нагрівання основи до 200 градусів Цельсія, проте це не означає, що така технологія працює лише при фарбуванні металів. Повний перелік сумісних із цією технологією виробів та матеріалів виглядає так:

 • всі сталеві заготовки, комплектуючі та штучні деталі;
 • алюмінієві та чавунні вироби;
 • здатні витримати температурні деформації металоконструкції у зборі;

Компанія Колор Дизайн Плюс» готова пофарбувати будь-які вироби зі згаданих вище матеріалів. Наше обладнання дозволяє працювати з деталями завдовжки від одного сантиметра до семи метрів.

Плюси та мінуси

Технологія порошкового фарбування металу гарантує нашим клієнтам низку переваг:

 • висока швидкість робіт — полімерне фарбування металу або іншого матеріалу виконується за одну процедуру, на відміну від традиційного, багатошарового фарбування;
 • стабільність структури покриття — ця технологія не передбачає появи неприкрашених ділянок, потік, напливів та інших дефектів;
 • довгий термін експлуатації виробу — таке покриття не вигоряє на сонці, переносить без наслідків ударні навантаження і не піддається дії хімічно активних реагентів.

Нестача такої технології лише одна — порошкове фарбування це технічно складний процес, що реалізується тільки в заводських умовах. Обробка металу перед порошковим фарбуванням, нанесення витратного матеріалу на основу та полімеризація покриття передбачають наявність особливого обладнання та кваліфікованого персоналу.

П'ять причин звернутися до «Колор Дизайн Плюс»

 1. У своїй роботі ми використовуємо професійне, німецьке обладнання та фірмові фарби. Тому ми готові ручатися за стабільність характеристик полімерного шару та тривалий термін роботи такого покриття.
 2. Ми готові взятися за термінові замовлення, гарантуючи виконання робіт протягом доби. Порошкове фарбування виконується у власному цеху, розташованому безпосередньо у Києві. На ділянці площею 500 квадратних метрів трудяться досвідчені майстри, тому у нас не буває накладок з часом.
 3. Ви можете довірити найскладніші замовлення. За процес відповідає висококваліфікований персонал із 15-річною практикою. Для наших майстрів немає неможливих завдань.
 4. Ми пропонуємо не лише фарбування, а й підготовку основи — чищення та знежирення металу перед порошковим фарбуванням за допомогою піскоструминного апарату або чищення з ущільненням (наклепом) поверхні за допомогою дробоструминної машини.

З прайсом наших послуг можна ознайомитись тут.